ارجان دیزاین

همانطور که از نام سایت مشخص است مرجعی است برای دانلود فایلهای گرافیکی … هدف اصلی ما در این سایت ارائه هرچه سریعتر و ارزانتر منابع گرافیکی در همه ی شاخه ها بود . بر این اساس سایت به ۶ بخش کلی تقسیم شد و هر بخش نیز خود شامل زیر مجموعه هایی جامع با موضوعات متنوع می باشد .

بخش اول شامل منابع خام گرافیکی است که هر گرافیست برای طراحی به آن نیاز دارد . عکسهای با کیفیت بالا و مناسب جهت چاپ (۳۰۰dpi) ، فایلهای لایه باز پی اس دی (PSD) ، فایلهای برداری یا وکتور (Vector) ، فایلهای سه بعدی (۳dMax) ، خطاطی های وکتوری ، فایلهای افتر افکت ، فایلهای فلش و … اولین بخش سایت را تشکیل می دهند . بخش دوم سایت شامل کلیه ی خدمات مرتبط با چاپ می باشد . نمونه های آماده کاتالوگ ، بروشور ، کارت پستال ، لیبل سی دی ، تراکت ، تقویم و سررسید ، کارت ویزیت و دیگر خدمات عمومی در این بخش قرار گرفته اند . بخش سوم سایت نیز خدمات مرتبط با طراحی سایت شامل قالبهای آماده و لایه باز ، هدر ، قالبهای فلش و … را در بر می گیرد .معرفی هنرمندان ایران و جهان بخش چهارم سایت است که با هدف شناخت بیشتر اساتید عرصه هنر و گرافیک در شاخه های مختلف راه اندازی شده است . با توجه به اینکه هدف سایت تنها ایجاد یک فروشگاه محض نبوده و جهت ارتقای سطح دانش کاربران ، بخش هفتم سایت را به مجموعه مقالات و مباحث جامعی در رابطه با نرم افزارهای گرافیکی ، اصول طراحی و چاپ ، ترفندهای کاربردی و … اختصاص دادیم . در نهایت بخش پایانی  به درخواست های گرافیکی کاربران گرامی اختصاص یافته است .

پیشنهادات و انتقادات سازنده شما مخاطب عزیز ، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری خواهد کرد . برای ارتباط با ما می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق پیامک در ارتباط باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *